Turtles Kolektor - strona poświęcona figurkom z Teenage Mutant Ninja Turtles!

Tagi: |

(Wpis dodany: 16.06.2011)


źródło: Turtles Kolektor

Który był Twoim ulubionym żółwiem ninja?

Figurkowo.com ostatnimi czasy jest stroną zdecydowanie poświęconą japońskim figurkom, ale zdarzają się tu też newsy o stuffie spoza tego kręgu.

Tym razem chciałabym Wam przedstawić stronę samodzielnie prowadzoną przez niejakiego Kolektora, którego pasją jest zbieranie figurek z "Teenage Mutant Ninja Turtles". Na Turtles Kolektor postanowił on pochwalić się swoją obszerną kolekcją (ponad dwieście figurek, nie licząc pojazdów) i wiedzą w tym temacie.

Na stronie znajdziecie wciąż uzupełnianą galerię figurek i pojazdów (pierwsze z nich mają już ponad 23 lata!), w której znajdziecie zarówno ich dokładne zdjęcia jak i szczegółowe opisy. Oprócz tego, na Turtles Kolektor znalazły się działy poświęcone podróbkom (wraz ze zdjęciami), miejsce poświęcone wymianie, artykuły, a także inne interesujące szczegóły poświęcone tej serii.

Szczerze zapraszam do odwiedzin - być może macie gdzieś jeszcze pochowane takie skarby nawet o tym nie wiedząc. I nie wiem jak Wam, ale mi się łza w oku kręci na widok tych postaci z dzieciństwa... (gdybym w podstawówce miała chociażby dostęp do katalogów z tymi figurkami, to byłabym prawdziwym bogiem!)

4.5
Średnia ocena: 4.5 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja