Zmień rozmiar czcionki
Obecny czas: 22 Lis 2019, 18:32

Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 2   [ 12 posty(ów) ]
Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wonder Festival 2011 Summer - Alter, Altair, MegaHouse i Pen
PostWysłany: 25 Lip 2011, 10:37 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:06
Miejscowość: Poznań

Kolekcja na Tsuki Board

źródło: GA Graphic

Nawet nie jestem w połowie!

Temat postu: Re: Wonder Festival 2011 Summer - Alter, Altair, MegaHouse i Pen
PostWysłany: 25 Lip 2011, 10:53 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:27
Miejscowość: Opole

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Alter może nie powalił tak bardzo jak choćby Max Factory, Gift i GSC (i całe szczeście, bo jeszcze tego by brakowało), ale nie znaczy że nie kupił mnie niczym, bo kupił, - i pewnie nie tylko mnie^^.
A mianowicie mowa tu o Aegis, na którą postaram się zapolować, bo prezentuje się bardzo ciekawie.
Co jeszcze to choćby kolejna propozycja od Valkyrie Chronicles (ja się tylko pytam czy ja się kiedykolwiek doczekam porządnie wykonanej Alicji, którą będę chciał kupić?), tylko że z podjęciem decyzji o zakupie to ja poczekam na pomalowaną prezentacje. Bo na razie mam mieszane uczucia, po zaprezentowaniu tego prototypu w bikini, które moim zdaniem jest zdecydowanie za małe, i ten biust jakoś dziwny mi się wydaje. Nie dość, że za durzy (Selvaria, miała taki duży biust w grze?), to jeszcze obwisły. Moim zdaniem Alter mógł się bardziej postarać...
Kolejna figurka, która mnie zainteresowała to propozycja z nadchodzącego ramake'u na 3DS'a Tales of Abyss, ale chcę zobaczyć końcowy efekt...
Jak i propozycja nowej lini figurek od Penguin Parade, które wyglądają dość sympatycznie, i mam nadzieje, że tak już do wypuszczenia na rynek pozostanie...

Za to MegaHouse, od dłuższego czasu nie ma dla mnie żadnej ciekawej propozycji...

PostWysłany: 25 Lip 2011, 11:01 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 10 Wrz 2010, 11:00
Miejscowość: Poland-Krakow-Wielkie Drogi

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Mnie podobają sie Celty, Taneshima Popura, chociaż to zależy jeszcze jak będą pomalowane i Penguin Parade są urocze

PostWysłany: 25 Lip 2011, 11:59 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Aegis na 100%, panowie z Durarara!, i maleństwa z Oreimo :)

PostWysłany: 25 Lip 2011, 12:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 14 Kwi 2011, 20:19
Miejscowość: Kraków

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Merry alter version. O.O Ja ją chcę!!!!!!!!!!!!!!

PostWysłany: 25 Lip 2011, 14:15 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 14 Gru 2010, 15:48
Miejscowość: Wawa

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Z przedstawionych tutaj zainteresowały mnie Aegis ART WORKS ver., Naoe Kanetsugu Alter ver., Orihaya Izaya od Altair oraz Lelouch Lamperouge Emperor ver.. Ten ostatni trochę mnie rozczarował ale nadal pozostaje w propozycjach do zakupu jak wpadnie trochę *khem* grosza.

Aegis prezentuje się, jak na razie, bardzo dobrze i z niecierpliwością czekam na kolor. Równie niecierpliwie wyczekuje również na kolor Naoe, zaczynałam tracić nadzieję na powstanie tej figurki w ogóle :P.
Co do Izaya'i... po prostu muszę go mieć i tyle.

PostWysłany: 25 Lip 2011, 14:49 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30 Maj 2010, 13:18
Miejscowość: Krakow

Kolekcja na Tsuki Board
Swietnych figurek szykuje sie cale multum, nie wiem na ktore ostatecznie sie zdecyduje, ale w oko wpadl mi Lufek, Izaya, Lulu Emperor i Popura. Najbardziej zaskoczyl mnie Lulu bo za sama potacia jakos nie przepadam, ale ta figurka wydaje sie taka monumentana i nie krzyczy CHEAP&LAZY, tylko wlasnie czuje ze metka tez bedzie tego pozbawiona.

PostWysłany: 25 Lip 2011, 18:26 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lut 2010, 16:50
Miejscowość: Łódź

Kolekcja na Tsuki Board
Hmm...z tych zapowiedzi spodobała mi się tylko seria Petanko od Penguin Parade, a szczególnie słodziutka Millhiore z Dog Days (na zdjęciach z WF po raz pierwszy zobaczyłam tę postać, a jej design przekonał mnie do sięgnięcia po anime :D)
Za to Alter mnie wyjątkowo rozczarował, bo zwykle to ich figurkowe zapowiedzi wychwalam, a tym razem kompletnie NIC nie przypadło mi do gustu. Cóż...może to dlatego, że napaliłam się na zapowiedź Mayoi z Bakemonogatari, której prototypu nie uświadczyłam :p

PostWysłany: 25 Lip 2011, 18:48 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 08 Gru 2010, 00:06
Miejscowość: T.A.R.D.I.S

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Jedynym pewniakiem dla mnie jest zdecydowanie Celty. Zastanawiałam się nad jej figurką od Kaitendoh jednak ta wersja była tak brzydka, że koniec końców zrezygnowałam. I jak widać czekanie się opłaciło, Celty jest bardzo ładna. Jeszcze niech jej dodadzą możliwość wymiennej "główki" będzie ekstra XD. Z Drrrr!! poczekam jeszcze na mojego ulubieńca - Shizuo. Poza na ilustracji wygląda obiecująco. Lulu w tym akurat stroju kojarzy mi się tylko z dość sporawą "dramą" po emisji odcinka w którym się on taki pojawia. Do tej pory zdarza się niektórym żartować z jego czapeczki :D. Prototyp nawet mi się podobał, właściwie podobał mi się tylko dlatego, ze miałam wielką nadzieję na figurkę Lulu w mojej kolekcji a swego czasu polowanie na drugiego Lulu od Megahouse było równe z naprawdę mocnymi nerwami i zdecydowanie dużą ilością gotówki. Za dużą jak dla mnie. Ten Lelouch rozśmiesza mnie za każdym razem jak na niego patrzę. Podziękuje, postoję. W porównaniu z ogromem ciekawych pozycji GSC i reszty spółki, Alter się chowa. Niestety.

PostWysłany: 25 Lip 2011, 23:57 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Kwi 2010, 17:09
Miejscowość: Łódź

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Powiem tak: Alter może nie zaszalał tym razem ale śmiem twierdzić, że zamiata tą Aegis wszystkie inne figurki z newsa pod dywan:). No i Petanko to coś świeżego i interesującego - warto będzie obserwować co się będzie działo z tą linią w najbliższym czasie:).

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 2   [ 12 posty(ów) ]
Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości