Niezwykła Lacia od Good Smile Company!

Tagi: |

(Wpis dodany: 16.07.2011)


źródło: Good Smile Company

Delikatna i limitowana...

Zapowiedziana podczas Wonder Festival 2011 Winter Lacia została właśnie wrzucona w preordery. Niestety, jest ona exclusivem internetowego sklepu Good Smile Company, ale szczęśliwie ludzie spoza Japonii też mogą ją stamtąd zamawiać. Zamówienia będą zbierane do 22 sierpnia 2011 r., można brać po 5 sztuk na osobę, a przesyłka jest stała i wynosi na świat 20 dolarów.

A skąd się wzięła sama postać? Powstała ona na podstawie poniższej ilustracji autorstwa Redjuice, a pochodzi z opowiadania pt. "BEATLESS" autorstwa Satoshiego Hase opublikowanego w magazynie "Newtype": Stronę poświęconą temu opowiadaniu (oczywiście po japońsku) znajdziecie TUTAJ.


źródło: Good Smile Company

I jak Wam się podoba? Moim zdaniem pod wieloma względami jest wyjątkowa: lubię to połączenie delikatnej, wiotkiej dziewczyny z machiną, która sprawia wrażenie, że może zamienić przeciwnika w kupkę mało estetycznego, skrwawionego mięcha. Uwielbiam też jej rozmach.Czasami jednak jej twarz i włosy dziwnie wyglądają na niektórych zdjęciach. Cena także nie jest mocno wygórowana (no chyba, że doliczyć przesyłkę, ale w końcu można się złożyć i podzielić się kosztami). I chociaż nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia, to chętnie bym zobaczyła ją na swojej półce.

Lacia/Leicia

WYMIARY:

skala: 1/8
wysokość: 23 cm
cena: 9 000 jenów
produkcja: Good Smile Company
termin: grudzień 2011
castoff: nie


źródło: Good Smile Company


źródło: Good Smile Company


źródło: Good Smile Company


źródło: Good Smile Company


źródło: Good Smile Company
4.25
Średnia ocena: 4.3 (4 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja