Międzynarodowy projekt OTACOOL część 3!!!

Tagi: |

(Wpis dodany: 17.05.2010)


źródło: dannychoo.com

TIGRA donosi!

Zapewne wielu z Was zna witrynę i postać Dannego Choo, który nieprzerwanie robi karierę w Japonii. W swojej pracy zajmuje się wieloma rzeczami, a jedną z nich jest propagowanie japońskiej popkultury na całym świecie, a także umożliwienie takim jak on pasjonatom dzielenie się swoim hobby. Dzięki swoim rosnącym znajomościom i przyjaźniom, Danny we współpracy z Kotobukiyą zainicjował powstanie albumu pokazujący wnętrza pokojów otaku z całego świata. Wydawnictwo to nosi tytuł "OTACOOL" i aktualnie w sprzedaży jest już drugi tom poświęcony cosplayerom z różnych krajów i ich dokonaniom.

Co ważne, w chwili obecnej trwają poszukiwania chętnych do zaprezentowania swojego miejsca pracy w "OTACOOL3". W związku z tym TIGRA na swoim blogu zaproponowała by polscy fani mangi/anime/fiurek/Japonii także mieli swój wkład w to najbliższe wydanie. Przyłączam się do jej apelu i uważam, że macie się czym pochwalić! Zgłoszenia można nadsyłać w terminie od 2 maja do 13 czerwca 2010. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdziecie u TIGRY pod tym adresem.

Uważam, że warto spróbować, bo nagrody są bardzo ciekawe i niepowtarzalne, a do tego dochodzi niesamowita satysfakcja! Pierwsze zgłoszenia można już oglądać!

5
Średnia ocena: 5 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja