Która zapowiedź kwietnia 2011 jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 15.05.2011)


źródło: amiami.jp

Zwyciężczyni w fiolecie!

Już drugi miesiąc z kolei zapowiedzią miesiąca zostaje figurka na podstawie projektu Tonego Taki i pochodząca z serii gier "Shining...". To nie dziwi, bo zarówno Tony Taka, jak i ta gra jest znana z uroczych i charakternych postaci. Jednak tym razem zwycięska Hayane Fubuki Kotobukiya ver. od Kotobukiyi stoczyła bardzo wyrównaną walkę z Tsubasą Hanekawą GSC ver. od Good Smile Company. Pierwsza z nich ostatecznie dostała 15 Waszych głosów, a druga 14, chociaż przez długi czas szły łeb w łeb. Trzecie miejsce zajęła Fantasy Figure Gallery: Ritual od Yamato na podstawie obrazu Luisa Royo.

W głosowaniu wzięło udział aż 71 osób, którym bardzo dziękuję. Każda z propozycji dostała co najmniej 1 głos. Ogólnie muszę powiedzieć, że kwiecień tego roku pod względem zapowiedzi był bardzo zadowalający - naprawdę ładne i ciekawe figurki trafiły do przedsprzedaży. Życzę nam wszystkim, by w wersji ostatecznej wyglądały równie dobrze!

Azusa Kinose
3% (2 głosy)
Fantasy Figure Gallery: Ritual
14% (10 głosów)
Motoko Kusanagi Kaitendo ver.
6% (4 głosy)
Tsubasa Hanekawa GSC ver.
20% (14 głosów)
HMX-17c Silfa Maid ver.
1% (1 głos)
Strength Anime ver.
11% (8 głosów)
Trunk Girl
8% (6 głosów)
Kaworu Nagisa Plug Suit Kotobukiya ver.
4% (3 głosy)
Yukari Yakumo Phat! Company ver.
11% (8 głosów)
Hayane Fubuki Kotobukiya ver.
21% (15 głosów)
Razem głosów: 71

Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do użytkownika theorist. Gratululujemy i prosimy o kontakt mailowy na figurkowo[at]figurkowo.com

4
Średnia ocena: 4 (1 vote)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja