Która figurka z 2010 roku jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 23.01.2011)


źrodło: Hobby Search

And the winner is...!

Zwyciężczynią zestawienia podsumowującego cały zeszły rok została Momohime od Altera (21 głosów na koncie, czyli 1/3 wszystkich głosów!). Szczerze powiedziawszy wcale mnie ten wynik nie zdziwił, bo sama zakochałam się w tej figurce od pierwszego wejrzenia co zaowocowało tym, że stoi na mojej półce i cieszy wzrok (a wygląda co najmniej równie dobrze jak na zdjęciach). Drugie miejsce zajęła zapowiedziana dopiero na kwiecień 2011 roku Dizzy Alter ver. także od Altera (9 głosów), a trzecie Rin Kagamine Meltdown Hard-R.K. Mix/ Nuclear Fusion ver. od Max Factory (8 głosów).

Można powiedzieć, że Alter z dwiema swoimi figurkami, które zajęły dwa czołowe miejsca (które zebrały razem prawie połowę Waszych głosów), został bezapelacyjnym zwycięzcą 2010 roku. W ogólnym zestawieniu umieścił aż 4 swoje figurki (Azusę Nakano Alter ver., Momohime, Ryoko Okami i Dizzy Alter ver.). W ilości wygranych comiesięcznych ankiet, a co za tym idzie - umieszczania swoich figurek w zestawieniu całorocznym łeb, w łeb z Alterem szło Good Smile Company, głównie za sprawą swoich statuetek z "Black★Rock Shooter" (Black★Rock Shooter Anime ver., Dead Master Original ver., Dead Master Anime ver. i rodzynka z "Queen's Gate"/"Ichiban Ushiro no Daimao" - First Year Class A President Junko Hattori Ninja Suit ver.). Reszcie producentów udawało się umieszczać w gronie zwycięzców głównie pojedyncze figurki.

W tym roku w ankiecie znalazło się 15 pozycji, z których tylko jedna (Ryoko Okami od Altera) nie dostała ani jednego Waszego głosu. A oddaliście rekordową ilość głosów, bo aż 63! Wszystkim Wam bardzo dziękuję. W międzyczasie liczba zarejestrowanych użytkowników na forum Figurkowa przekroczyła 200!

Jeśli już jesteśmy przy forum, to chciałabym żebyście zapoznali się z tym tematem i wyrazili swoją opinię dotyczącą umieszczenia większej ilości reklam na Figurkowie.. Będę wdzięczna :). Przeczytajcie też zamieszczoną tam informację o nowych nagrodach :).


Rin Kagamine Meltdown Hard-R.K. Mix/ Nuclear Fusion ver.
13% (8 głosów)
Azusa Nakano Alter ver.
3% (2 głosy)
Guide of the Sanzu River Komachi Onozuka
2% (1 głos)
Momohime
33% (21 głosów)
Taiga Aisaka China Dress ver.
2% (1 głos)
Kurisu Makise
6% (4 głosy)
Black★Rock Shooter Anime ver.
5% (3 głosy)
Dead Master Original ver.
3% (2 głosy)
Eas
2% (1 głos)
Yuki Nagato Disappearance Kyoto Animation ver.
5% (3 głosy)
DC Comics Bishoujo Catwoman by Shunya Yamashita
2% (1 głos)
First Year Class A President Junko Hattori Ninja Suit ver.
2% (1 głos)
Dead Master Anime ver.
10% (6 głosów)
Ryoko Okami
0% (0 głosów)
Dizzy Alter ver.
14% (9 głosów)
Razem głosów: 63

Gdy już znamy wyniki ankiety, czas przejść do wyników losowania. Minifigurkę Asuki Souryuu Langley otrzyma użytkownik dektiv. Prosimy o kontakt na figurkowo[at]figurkowo.com.Gratulacje!

4
Średnia ocena: 4 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja