Która figurka z 2009 roku jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 31.01.2010)


źródło: amiami.com

Wiadomo już jaka figurka zasłużyła sobie na miano najlepszej figurki 2009 roku według użytkowników Figurkowa!

Po zaciętej walce została nią Princess Mercedes of Ringford Alter ver. z siedmioma głosami na koncie. Jest to też wyraz Waszego zaufania do renomy firmy Alter, gdyż ta figurka ma się pojawić w sprzedaży dopiero w tym miesiącu. Przyznam, że ja też na nią głosowałam, a co więcej - mam ją zamówioną i czekam z niecierpliwością aż znajdzie się w moich rękach :).

Drugie miejsce - z pięcioma głosami - zajęła Miku Hatsune VN02 mix ver. od Max Factory. To figurka, która także wyjdzie dopiero w tym roku (także renomowanego producenta).

Na trzecim miejscu znalazły się ex equo dwie figurki z czterema głosami na koncie: Black★Rock Shooter od GSC oraz Kojiro Sasaki od SQUARE ENIX. Obydwie znalazły się w sprzedaży w zeszłym roku, co może oznaczać, że albo w wersji ostatecznej nie były aż takie zachwycające, albo też - jak mogę się domyślać ;) - na ich wyborze nie zaciążyły emocje związane z oczekiwaniem na nie. To jednak może oznaczać, że głosujący na nie mogli być bardziej pewni swojego wyboru - być może poprzedzonego naocznym przekonaniem się o wartości tych figurek. No ale to moje, trochę daleko idące wnioski ;).

Nendoroid Nagi
3% (1 głos)
Black★Rock Shooter
13% (4 głosy)
Miku Hatsune World Is Mine
9% (3 głosy)
Kojiro Sasaki
13% (4 głosy)
Princess Mercedes of Ringford Yamato ver.
0% (0 głosów)
Marisa Kirisame Rev. TOKIAME
0% (0 głosów)
Celestia
9% (3 głosy)
Velvet SIF EX ver.
9% (3 głosy)
Princess Mercedes of Ringford Alter ver.
22% (7 głosów)
Yuzuko Hayakawa
3% (1 głos)
Alfin Umbrio ver.
3% (1 głos)
Miku Hatsune VN02 mix ver.
16% (5 głosów)
Razem głosów: 32

W ankiecie wzięły udział aż trzydzieści dwie osoby, które oddały swoje głosy na dziesięć z dwunastu figurek. Dziękujemy za tak liczny udział!

W losowaniu phone strap Sukeroku z serii "Hello Kitty Time Trip to Edo" poszczęściło się użytkownikowi Marusera. Gratulujemy! Prosimy o kontakt na figurkowo[at]figurkowo.com!

4
Średnia ocena: 4 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja