Horo w dwóch wersjach!

Tagi: |

(Wpis dodany: 22.06.2009)


źródło: amiami.com

Dziś ujrzały światło dzienne dwie zapowiedzi figurek przedstawiających Horo - główną bohaterkę anime oraz powieści pt. "Spice and Wolf"!

Jedna z nich jest ładna, a druga (moim zdaniem) brzydka jak noc. Zacznijmy od tej pierwszej, która oczywiście będzie trudna do zdobycia dla wszystkich mieszkających poza Japonią, gdyż wyjdzie jako bonus dołączony do 9 numeru magazynu "Dengeki Bunko" (publikuje powieści w odcinkach). Znajdzie się on w sprzedaży już w sierpniu. Figurka jest słodka, chociaż mam nadzieję, że poprawią nieco oczy, które (przynajmniej na zdjęciach) są niskiej jakości.

Horo SD Dengeki Bunko ver.

WYMIARY:


skala: brak
wysokość: 7,5 cm
cena: 720 jenów
produkcja: Dengeki
termin: sierpień 2009
castoff: nie


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com

Drugą propozycją jest Horo od Alphamax i jedyną rzeczą, która w niej zasługuje na jako-tako pozytywną ocenę, to podstawka. Sama figurka woła o pomstę do nieba! Jak można było tak spieprzyć taką fajną postać?! Po Alphamax cudów nie należy się spodziewać, jednak to, jak wygląda ta figurka, to pusty śmiech, a cena zasługuje na histeryczny. Może ludzie od Alphamax niech już się lepiej skupią na pannach z "Ikkitousen", które wyszły im nieco lepiej.

Horo Alphamax ver.

WYMIARY:

skala: 1/7
wysokość: ?
cena: 14 490jenów
produkcja: Alphamax
termin: październik 2009
castoff: nie


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com
2
Średnia ocena: 2 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja