Dwie dziewczyny z "Higurashi no Naku Koro ni" od Wave!

Tagi: |

(Wpis dodany: 16.04.2009)


źródło: wikipedia.org

Wave wyda we wrześniu dwie figurki z serii "Higurashi no Naku Koro ni" aka "When the Cicadas Cry". Trzeba tylko zaznaczyć, że wyglądają o niebo lepiej niż powyższa okładka pierwszej gry pod tym tytułem.

O "Higurashi no Naku Koro ni" czytałam bardzo dobre recenzje: że historie w niej pokazane są ciekawe, mają różne zakończenia i wciąga odkrywanie tajemnic z nimi związanych. Niestety, od zapoznania się z tym tytułem odrzucała mnie na odległość szata graficzna. Projekty postaci są tak brzydkie, że aż mam dreszcze obrzydzenia. Fuj! Na swoją obronę ma to, że to dōjin game, więc nie można oczekiwać szczególnych fajerwerków.

Przechodząc do samych figurek, to muszę powiedzieć, że jak na stuff związany z tą serią, to są naprawdę ładne! Szczególnie udana jest Rika Furude - ładna twarz, mimo, że w dziwnych proporcjach. Poza też niczego sobie - dużo daje dobrze oddana lekka letnia sukienka. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona projektem. W porównaniu do początkowego wyglądu bohaterki, to niemały postęp!

Rika Furude Wave ver.

WYMIARY:

skala: brak,
wysokość: 14 cm
cena: 6 825 jenów
produkcja: Wave
termin: wrzesień 2009
castoff: nie


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com

Kolejna jest Hanyū Furude, już nie tak urocza jak koleżanka, ale trzyma formę i co najważniejsze - nie odrzuca swoim wyglądem na kilometr.

Hanyū Furude Wave ver.

WYMIARY:

skala: brak,
wysokość: 14 cm
cena: 6 825jenów
produkcja: Wave
termin: wrzesień 2009
castoff: nie


źródło: amiami.com


źródło: amiami.comźródło: amiami.com

4.25
Średnia ocena: 4.3 (4 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja